סקירת מוצר מקיפה:

סרטון הסבר על המתקן המכיל מענה על מגוון רחב של שאלות

פעילות בנינג'ה קיוב

הפעילות מתאימה לילדים מגיל 4 ומעלה וכן נוער ומבוגרים בכל רמה של כושר גופני. לא נידרש ניסיון קודם או שרירים של נינג’ה אלא מוטיבציה ורצון לנסות, לחוות ולהנות .

ל”נינג’ה קיוב” מגוון אביזרים ברמות קושי שונות המתאימים למגוון גילאים ויכולות . מידע על האביזרים השונים נמצא בחנות האתר . עדיין מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ.

ממש כאן באתר, בעמוד “הדרכה” תמצאו סרטוני הדרכה של גיל מרנץ- זוכה העונה השניה של נינג’ה ישראל. בסרטונים הסברים, טיפים ורעיונות לאימוני נינג’ה לכל הרמות.

את המכשולים ב”נינג’ה קיוב” ניתן להתקין בגבהים שונים בהתאם לגיל (וגובה) המשתמשים. במידה והמתקן מיועד (גם) לילדים צעירים ניתן לבקש התקנה עם רצועות תליה ארוכות יותר. הרצועות ניתנות לכיוונון במידה וישנם משתמשים בגבהים שונים.

במידה וישנם ילדים קטנים מאוד שרוצים גם לבצע פעילות על המתקן (נידנוד וכיוב’) ניתן להזמין קוביה מרופדת המאפשרת הגעה למכשולים ללא עזרת הורים גם לקטנטנים (מגיל שנתיים).

בהחלט! רשת נינג’ה, סולם חבלים, חבל סזל עם קשרים וטבעות אולימפיות הם מכשולים מומלצים המאפשרים פעילות והצלחה גם לגילאים צעירים מאוד.

התקנת נינג'ה קיוב

“נינג’ה קיוב” ניתנת להתקנה בכל שטח ישר: דשא, דשא סינטטי, אספלט, בטון , ריצוף רגיל/משתלבות הכל הולך העיקר שיהיה בגודל של 3 מ’ על 3 מ’ לפחות .
המתקן לא דורש קיבוע לרצפה/קיר ועל כן ניתן להתקנה על כל משטח ישר.

ממש כלום . צוות המתקינים שלנו יגיע ויבנה את המתקן במקום הנבחר במקצועיות תוך זמן קצר.

התקנה אורכת כשעתיים כולל פריקה, בנייה, בדיקת המתקן והדרכת הלקוח/ה .

אנחנו דואגים לכם! הרכבת המתקן דורשת ידע וניסיון וכן כלי עבודה ייעודיים ובשל כך כל טעות יכולה לפגוע בבטיחות השימוש ב”נינג’ה קיוב”.

כן בהחלט, המתקן ניתן לפירוק והרכבה תוך זמן קצר.

ביטחון ובטיחות

ה”נינג’ה קיוב” עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הבטיחות ומלווה ע”י מהנדסים משלב התכנון והפיתוח עד שלב הייצור וההתקנה.
ההתקנה מתבצעת ע”י צוות מתקינים מוסמכים בלבד על מנת לוודא שהמתקן מורכב בצורה בטוחה וע”פ כללי הבטיחות.
לנינג’ה קיוב תו תקן של מכון התקנים הישראלי.

**המלצתנו היא שבמידה וה”נינג’ה קיוב” אינו מותקן מעל מצע רך (דשא/חול/דשא סינטטי) ימוקמו תחתיו מזרנים ייעודיים לספיגת נפילה וכמובן תמיד יש לפעול בהתאם להוראות בטיחות המתקן .

אחריות למתקן ה”נינג’ה קיוב” הינה של 2ninja החברה המובילה בארץ לייצור מתקני נינג’ה מקצועים, העומדת מאחורי תכנון וייצור המתקן.
האחריות הינה ל-12 חודשים מיום ההתקנה וכוללת פגמי ייצור והתקנה בהתאם לכתב האחריות המפורט.

המתקן עמיד לתנאי חוץ ורטיבות. (אם כי לא מומלץ להתאמן על מתקן רטוב)

חם ולח אבל חוץ מזה המתקן עמיד לתנאי חוץ ולא מתרגש מחמסין.

עוד שאלות

“נינג’ה קיוב” הינו המתקן הרשמי של “נינג’ה ישראל” , הגדרת המתקן כמתקן רשמי ושיתוף הפעולה עם חברת קשת 12 ותכנית “נינג’ה ישראל” נובעים מתוך ההכרה של חברת קשת 12 כי המתקן משרת את ערכי התכנית העוסקים בחינוך לספורט ופעילות גופנית וזאת בדגש על הרמה הגבוהה ביותר של מקצועיות ובטיחות.

צרו קשר בדרך הנוחה לכם- ונשמח לענות.